הרשמה
0

 

   

אודותינו

יאכטות אילת היא החברה הותיקה והגדולה ביותר באילת לתיירות ים ונופש.  

החברה הוקמה על ידי עדינה ורובי רוזנס שניהלנו את החברה במשך 25 שנה. כיום ממשיך את המסורות הבן הבכור משה רוזנס לצד אשתו קרולין. 

החברה בבסיסה היא חברה משפחתית, וככזו היא נותנת לכל לקוח ולקוח תחושה של בן משפחה. החל מהצוות המקצועי במשרד ועד הטבח והצוות הטכני על הספינות. בחברה מועסקים כיום כ - 30 איש.

שירות היא לא מילה גסה.  בימינו כיום שירותיות ומקצועיות הן דבר שהופך חברה מקטנה לענקית. הלקוחות החוזרים של יאכטות אילת ששבים מדי שנה להפלגות ואטרקציות מוכיחים את מחויבותה של החברה לרמת השירות הגבוהה ביותר.

מקצועיות ללא פשרות.  הפלגה בים אולי נתפסת כדבר של מה בכך אך דרושה מיומנות גדולה ומערך לוגיסטי שלם. צי הספינות מאובזרות במנועים אדירים המאפשרים לנופשים להינות מהפלגה נוחה נטולת טלטולים ורעשים לא נעימים. יאכטות אילת משקיעה מידי שנה מאות אלפי שקלים בציוד בטיחות מקצועי וחדיש, זאת על מנת להבטיח את שלום לקוחותיה והבטחת חופשה חלומית לכל נופש.

אין מקום לטעויות.  בעולמנו כיום, הרשתות החברתיות והגישה למידע מספק לכל לקוח יכולות השפעה גדולות. בהתאם לכך החברה שמה לה כמטרה להוביל את ענף התיירות הימים באילת, הן ברמה המקצועית של מפעילי הספינות, רמת השירות של אנשי המכירות ורמת האדיבות של צוות הספינות.

 

 "כל לקוח ולקוח הופך לחלק ממשפחת יאכטות אילת למשך ההפלגה שלו איתנו...."

     

 

 

בואו להכיר את הצוות :

 

 

 

עדינה ורובי הקימו את יאכטות אילת  - לפני 30 שנה כאשר החליטו לקחת את התיירות הימית באילת צעד אחד קדימה. היאכטות והספינות שרכשו הביאו בשורה וביחד עם תשומת לב דקדקנית לשירות ואיכות הפכה חברת יאכטות אילת למובילה בתחומה ונשארה כך עד היום. כיום עדינה ורובי נהנים מפרישה מוקדמת בה הם מטיילים בעולם.

עדינה ורובי רוזנס

 

מנכ"ל, בעלים - מושיקו בוגר קציני ים עכו, בעל ניסיון רב בתחום הימי והתיירותי עובד בעסק כבר מילדות מתפקד כשותף כבר למעלה מ 7 שנים. לאחרונה יצאו הוריו לפניסה מוקדמת ובשעה זו קיבל על עצמו את הניהול של העסק כולו ביחד עם אשתו קרולין. למושיקו וקרולין 3 ילדים, אורי, עדן ורון.

מושיקו רוזנס  

 
         
 

מנהלת משרד וקניינית - קרולין החלה את דרכה ביאכטות אילת לפני כשנתיים, לאחרונה הפכה למנהלת המשרד זאת לאור ניסיונה הרב בתחום הקמעוני ובשוק התיירות האילתי.

קרולין רוזנס

 

מנהלת קבוצות ואופרציה - בעלת וותק וניסיון רב בענף התיירות באילת .

עידית נבון

 
         
 

מנהלת אירועים - סולי עובדת בחברה שנתיים והיא מתפקדת כמנהלת אירועים אישית, המלווה כל לקוח בחברה מתחילת תכנון האירוע, דרך הוצאת לפועל ובמהלכו. סולי בעלת מודעות גבוהה לשירות זאת בשילוב עם ידע רב בתחום ההפקה ועיצוב.

סולי עמר

 

 מנהלת החשבונות בחברה כ 12 שנה נשואה אמא ל 2 ילדים

סבטלנה

 
         
 

קפטן ראשון  בוגר קציני ים עכו בעל ניסיון ימי עשיר וידע רב בתחום הימאות. מנהל את הפלגות הגלקסי בשיתוף, נשוי ואב ל 3.

אמנון שפיר

 

סקיפר   ותיק ומנוסה, עובד בחברה כ - 6 שנים נשוי ואב ל 6 ילדים.

הוגו ריאל

 
         
 

סקיפר ומנהל צוות העובדים  אחראי שירות לנוסע במהלך ההפלגה נשוי ואבא ל 2 בעל רקע ו ניסיון עשיר בתחום הימי.

 אייל מיזן

 
סקיפר ראשון על יאכטה אילת  בעל רקע ימי עשיר של 17 שנות ימאות. עובד בחברה כ - 5 שנים במסירות. אב ל 4.

 יעקב זגורי

 
         

 

עוד רגע בבקשה